Proč Falko pít

Žádná houba, ale čaj

Nejjednodušší definice kombuchy je, že jde o fermentovaný čaj. Do oslazeného černého či zeleného čaje se přidá symbiotická kultura kvasinek a bakterií SCOBY (Symbiotic Culture of Bacteria and Yest) neboli matka. A může začít kouzelný proces fermentace, který zajistí, že výsledný nápoj rozezní vaše chuťové buňky sladkými, kyselými a octovými tóny s přirozenou perlivostí oxidu uhličitého. Tímto kombucha Falko získává své jedinečné chuťové vlastnosti, které jsou dále zvýrazněny přidáním ovocných příchutí.

jiri-faltus

Zahoď alko, dej si Falko

Kombucha Falko je ideální náhradou alkoholických nápojů, kdy oceníte jemnou přírodní perlivost, která se dá připodobnit k pití šampusu. Nejlépe chutná ze sklenic na víno. Dále je zábavné vychutnávat různé příchutě, např. podle ročního období nebo podle preference uživatele.

falkokombucha 

Pití naší kombuchy podporuje vaše zdraví

Existuje mnoho studií, které poukazují na to, že kombucha má vysoce detoxikační účinky. Kombucha Falko obsahuje přírodní probiotika, které napomáhají trávení a vstřebávání živin, zbavuje tělo toxinů, čistí trávicí systém a aktivuje imunitu.

falkokombucha-scoby